Choose your pricing plan

  • Individual 30 Plan

    25$
    Every week
     
    • 1:1 30 minute lessons
    • Learn at your own pace
    • Curriculum tailored to your academic needs
    • Well-suited for young learners (age 5+)
  • Individual 60 Plan

    40$
    Every week
     
    • 1:1 60 minute lessons
    • Learn at your own pace
    • Curriculum tailored to your academic needs
    • Perfect for learners of various levels
  • Lesson Package 30

    80$
    Every month
     
    • 1:1 30 minute lessons
    • Learn at your own pace
    • Curriculum tailored to your academic needs
  • Best Value

    Lesson Package 60

    140$
    Every month
     
    • 1:1 60 minute lessons
    • Learn at your own pace
    • Curriculum tailored to your academic needs